بورس کوین
مرجع خبری، آموزشی و تحلیلی بازار رمزارز
Bitcoin
$64,826.15
+447.02
Ethereum
$3,542.74
+121.63
Litecoin
$74.24
+2.51
DigitalCash
$23.59
+0.96
Monero
$169.51
-0.97
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$23.94
+0.97
Dogecoin
$0.12
0

خرید اشتراک ویژه

محتوای اشتراک ویژه


محتوای اشتراک ویژه برای معامله گران و نوسان گیران هفتگی، ماهانه و کوتاهمدت بازار رمزارز برای معاملات اسپات طراحی و ارائه می شود.

اگر تمایل به نوسانگیری روزانه در بازار فیوچرز دارید  خرید اشتراک طلایی را مطالعه فرمائید.

موضوعات محتوای اشتراک ویژه عبارتست از  :

 • اخبار و اطلاعات صنعت بلاکچین، ارز دیجیتال و بازار رمزارز، قوانین و مقررات نهاد های مالی، صرافی های بین المللی، بازار معاملات، تقویم اقتصادی بین المللی مرتبط
 • آموزشهای کاربردی تکنولوژی و صنعت بلاکچین، کیف پول و نقل و انتقالات رمزارز، معامله گری، سیستم معاملاتی، تکنیکهای معامله گری و نوسانگیری، روانشناسی بازار و معاملات، مدیریت سرمایه، معرفی کامل رمزارزها، مسائل و نکات امنیتی… ( در 3 سطح مبانی-پیشرفته)، معرفی نهادها و سایتهای تحلیلی بین المللی بازار رمزارز و …
 • تحلیل مستمر صنعت، بازار، معاملات و رمزارها (شاخصهای مهم بازار، تحلیل بازار کریپتو کارنسی، تحلیل معاملات روزانه، روانشناسی بازار…)،
 • سیگنالهای نوسانگیری هفتگی، ماهانه و کوتاهمدت ( سه ماهه) با تحلیل جامع، اطلاعات ضروری معاملاتی ( تعیین اهداف، تعیین محدوده های حمایت و مقاومت، زمان و محدوده ورود و خروج، حدضرر، میزان ریسک و ریوارد و تکنیکهای خرید و … ) و بروزرسانی هفتگی، ماهانه و کوتاهمدت ( سه ماهه)در طول دوره، نکات مهم و توضیحات و راهنماییهای کلیدی لازم،

محتوای اشتراک ویژه شامل :

 1. محتوای عمومی سایت
 2. آموزشهای کاربردی ( سطح مبانی، پیشرفته )
 3. هر ماه یک تحلیل بنیادی از بیت کوین و اتریوم ( سی ام هرماه میلادی )
 4. هر ماه یک تحلیل بنیادی از بازار کرپتوکارنسی ( سی ام هرماه میلادی )
 5. هر ماه یک تحلیل جامع و سیگنال ماهانه از رمزارزهای خریداری شده ( با 4 تحلیل و بروزرسانی هفتگی در هر ماه -ویژه معاملات هفتگی و ماهانه ) انتخاب از 50 رمزارز برتراز
 6. پشتیبانی آنلاین ( 10 صبح الی 24 ) هفت روز هفته در طول دوره

سیگنالهای اشتراک ویژه

سیگنالهای اشتراک ویژه، شامل حداکثر 5 رمزارز به انتخاب خریدار از 50 رمزارز برتر لیست شده در سایت کوئین مارکت کپ می باشد. خریدار مختار است هر تعداد رمزارز که تمایل دارد (حداکثر تا 5 رمزارز ) خریداری نماید. 5 رمزارز اشتراک ویژه یکشنبه هر هفته ( یا دو شنبه – بسته به شرایط و ضرورت بازار )، ساعت ( 18 عصر بوقت تهران ) بروزرسانی می شود. جزییات هر سیگنال و بروزرسانی های آن عبارتست از :

 1. هر ماه یک نمودار تکنیکال ساده و گویا با توضیح کوتاه از وضعیت و روند تکنیکال رمزارز، تعیین اهداف مهم ماهانه و محدوده های مهم حمایت و مقاومت در ماه پیش رو ( برای معاملات ماهانه )
 2. هر هفته یک بروزرسانی هفتگی از سیگنالهای بند 1 ( 4 بروزرسانی هفتگی ) از هر رمزارز، تعیین اهداف مهم هفتگی و محدوده های مهم حمایت و مقاومت در هفته پیش رو ( برای معاملات هفتگی)
 3. تعیین قیمت ورود، حد ضرر برای معاملات ماهانه و هفتگی و نکات و تکنیکهای خرید،
 4. تعیین نسبت ریسک به سود ماهانه و هفتگی،
 5. تعیین حد سود ( ذخیره سود ) ماهانه و هفتگی،
 6. تعیین محدوده و زمان خروج در هنگام رسیدن به محدوده اهداف هفتگی و ماهانه ذکر شده
 7. سایر نکات و راهنمایی های لازم با توجه به شرایط رمزارز و بازار ( روانشناسی بازار-مدیریت سرمایه-مدیریت سبد … )

تعرفه خدمات اشتراک ویژه

خرید کلیه خدمات بورس کوین فقط با رمزارز تتر ( TeTher ) قابل پرداخت می باشد. جهت تعیین هزینه خدمات درخواستی، ابتدا نوع اشتراک زمانی ( هفتگی، ماهانه، 3 ماهه ) را انتخاب، سپس تعداد رمزارزهای مورد نظر خود را انتخاب نموده ( حداکثر 5 رمزارز ) و هزینه آنرا مطابق جدول زیر به رمزارز تتر ( TeTher -TRC20 ) ، از طریق آدرس کیف پول بورس کوین واریز نمائید.

تعرفه اشتراک ویژه-بورس کوین
تعرفه اشتراک ویژه-بورس کوین                  * قیمت به USDT می باشد. 

به عنوان مثال :

هزینه خرید 3 سیگنال رمزارز برای اشتراک ویزه  هفتگی 35 تتر ( TeTher ) ، ماهانه 105 تتر ( TeTher ) و 3 ماهه 210 تتر ( TeTher ) می باشد

لازم به توضیح است کارمزد ارسال هزینه خدمات در شبکه با خریدار است، لطفا هنگام واریز هزینه خدمات، کارمزد شبکه ( TeTher -TRC20 )  را بطور جداگانه لحاظ نمائید بنحوی که مبلغ هزینه خدمات ( طبق تعرفه بالا ) در کیف پول بورسیران واریز گردد.

خرید اشتراک و نحوه پرداخت

هزینه خدمات انتخابی ( مطابق جدول بالا ) را به رمزارز تتر ( TeTher -TRC20 ) ، از طریق آدرس کیف پول زیر ( رمز و کد QR کیف پول بورس کوین ) واریز نمائید.

Use this QR code or address below

آدرس کیف پول بورسکوین-تتر
آدرس کیف پول بورس کوین – تتر

TMtNzjVxGmyM4PL8t6fBA1ocfMGc1fPPvR

جهت سهولت پرداخت پس از نصب و ساخت یک کیف پول ( داخلی و یا بین المللی ) روی گوشی هوشمند خود ( حتما از گوگل پلی دانلود کنید )، ابتدا کیف پول خود را باز نموده و رمزارز تتر را انتخاب نموده، گزینه ارسال را انتخاب نمایید، پس از ورود به صفحه ارسال، ابتدا مقدار تتر ارسالی با در نظر داشتن هزینه کارمزد ( هزینه کارمزد با خریدار است ) را تعیین نموده، سپس روی علامت  [  ]  کلیک نمائید و دوربین گوشی را روی تصویر QR code بالا قرار دهید ( تصویر بالا- ویا می توانید دستی آدرس کیف پول را در همانجا درج نمائید )، بدینوسیله آدرس کیف پول بورس کوین را روی گوشی خود دریافت و با زدن روی عبارت CONTINUE فرآیند ارسال آغاز می گردد.

پس از واریز ضروریست اطلاعات واریزی خود را به واتس آپ 09123573940 ( مدیریت بورس کوین ) و یا پشتیبانی تلگرام بورس کوین ( @burscoin_admin ) ارسال فرمائید. پس از دریافت هزینه خدمات و اطلاعات واریزی ( ضروری )، اطلاعات دسترسی به صفحه محتوای اشتراک ویژه، از همان طریق ارائه می گردد. ( معمولا و در شرایط ترافیک عادی شبکه، پروسه خرید و ارسال و دسترسی به خدمات حدود نیم ساعت طول می کشد. )

اطلاعات واریزی

  1. نام و نام خانوادگی
  2. نام کاربری ثبت نام در سایت بورس کوین ( اینجا
  3. تصویر هش تراکنش ( TxID )-سند واریزی و شناسایی خریدار
  4. مبلغ واریزی به تتر ( TeTher )
  5. نام بسته درخواستی ( هفتگی ، ماهانه ، 3 ماهه )
  6. نام رمزارز خریداری شده به فارسی و به اختصار لاتین مثال: بیت کوین BTC، اتریوم ETH، کاردانو ADA و … ( ملاک رمزارز درخواستی، نام اختصاری آن که در سایت کوئین مارکت کپ و در جلوی نام هر رمزارز درج شده است، خواهد بود )

 هش تراکنش یا TXID چیست؟

هش تراکنش یا TXID ( آیدی یا شناسه تراکنش یا Transaction ID)، در واقع همان کد رهگیری است که برای تراکنش‌هایی که بر بستر بلاک‌چین انجام می‌گیرد، صادر می‌شود. هش تراکنش یک عبارت متشکل از رشته‌ای از اعداد و حروف انگلیسی است ( نمونه : a10d5fbf5d48d75d0e9b55d416d02fc83cf3 ) و هر تراکنش در بلاک چین را از دیگری متمایز می‌سازد. هش تراکنش به زبان ساده همان رسید و شماره پیگیری است که بانک بعد از کارت به کارت کردن پول برای دیگران، به واریز کننده ارائه می‌کند و سند واریزی می باشد.

شروط خرید، توافقات و سلب مسئولیت

 1. کلیه محتوای سایت بورس کوین دیدگاه، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهد آور است. تحلیلها و سیگنالها، صرفا پیشنهاد درمحدوده اطلاعات بازار، دانش تحلیل تکنیکال، دانش احتمالات و در حوزه ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) و برای افراد خارج از کشور ارائه می شود.
 2. . بورس کوین هیچ گونه نقش و مسئولیت و توصیه ایی در نقل و انتقال وجه رایج، ارز، رمزارز، دخالت در معاملات افراد، اطمینان از روند بازار، سود یا زیان احتمالی و یا میزان سرمایه شما ندارد.
 3.  با توجه به ساختار بلاک چین، کیف پول و شبکه انتقال، مسئولیت ارسال درست و کامل هزینه خدمات به آدرس کیف پول بورس کوین در شبکه انتقال ( TeTher -TRC20 ) با خریدار می باشد.
 4.  با توجه به ساختار بلاکچین و کیف پول، نوع بازار جهانی رمزارز و خدمات ارائه شده، پس از خرید، عودت مبلغ خرید تحت هیچ شرایط امکان پذیر نخواهد بود، حتی اگر از تحلیلها و سیگنالهای ارائه شده استفاده ننمائید.
 5. دسترسی به صفحه خدمات خریداری شده پس از دریافت کامل هزینه خدمات ( نمایش در کیف پول بورس کوین ) و دریافت اطلاعات واریزی و راستی آزمایی با مشخصات ذکر شده، امکان پذیر می باشد. لطفا هر گونه اشکال احتمالی و یا ابهام در واریز را با شماره مدیریت 09123573940 در طول هفته از ساعت  8 صبح الی 24 مطرح نمائید. ابتدا و یا بلافاصله پس از واریزی در سایت ثبت نام ( اینجا ) نمائید تا امکان ارائه دسترسی فراهم آید.
 6. جهت رضایت و همراهی با مشتریان گرامی در طول مدت اعتبار اشتراک خریداری شده برای یکبار درخواست توقف موقت خدمات و موکول روزهای مانده، به آینده ( تا پایان سال جاری شمسی ) پذیرفته می شود ( اطلاع رسانی فقط از طریق ارسال پیام در واتس آپ تا قبل از ساعت 17 به وقت تهران -درخواست های بعد از ساعت 17 به روز بعد موکول می شود.)
 7. بازار رمزارز بازار پرریسک و تخصصی است. برای ورود و برخوداری از این بازار، ضروریست سرمایه گذار واجد پیش زمینه و حداقل اطلاعات مکفی در حوزه و صنعت بلاکچین، ارزهای دیجیتال، شبکه انتقال، صرافی های آنلاین، انتخاب و تهیه و کار با کیف پول، رمز و بازایابی رمز داراییها و نکات فنی و امنیتی کلیه موارد مذکور، معاملات و پلتفرم معاملاتی صرافی مورد نظر، شناخت بازاهای اسپات و فیوچر،مفاهیم حد ضرر و سود …  باشد. توصیه اکید داریم قبل از ورود به سرمایه گذاری و معاملات در بازار رمزارز به هر نحو ممکن اطلاعات و آموزشهای لازم و مکفی را دریافت دارید، شما پیش از خرید اشتراک و واریز هزینه خدمات، به طور کامل می پذیرید که ” با بازار رمز ارز، ریسک های مرتبط و مفاهیم آن، و نحوه معاملات آشنایی مکفی دارید و نسبت به ریسک ها، خطاها و نوسانات این بازار آگاهی لازم را دارید “ بورس کوین هیچگونه مسئولیتی در قبال موارد ذکر شده و مرتبط نخواهد داشت.
 8. در بازارهای مالی، بویژه بازار رمزارز عدم قطعیت یک اصل قطعی است. بازار رمزارز به دلایل ویژگیها صنعت و و عوامل و تاثیرات بین المللی غیر قابل پیش بینی و بازاری پر ریسک است و موفقیت در آن به عوامل زیادی بستگی دارد. با وجودیکه محتوای تحلیلها و توصیه ها ( با لحاظ احتمال خطای انسانی و محدودیت در بظاعت فردی ) با دقت زیادی تهیه می شود، اما جنبه غیر قابل پیشبنی بودن بازار و تعدد و تنوع عوامل رشد و یا ریزش آن هر گونه پیش بینی دقیق و اطمینان و قطعیت را غیر ممکن می نماید. بنابراین بورسیران هیچگونه ادعای قطعی، مسئولیت و تعهدی برای روند بازار، سوددهی و یا به تارگت رسیدن پیشنهادات و توصیه های ارائه شده ندارد. در بازار معاملات، بویژه بازار رمزارز شما مسئول هر گونه اقدامات خود می باشید.

 سرمایه گذاری بلند مدت ( هولد) و علاقمندان سبد پورتفوی

اگر قصد دارید در بازار رمزارز سرمایه گذاری میانمدت و یا بلندمدت ( هولدر ) نمائید و یا قصد تشکیل سبد پورتفوی رمزارز دارید، محتوا و تحلیل های فوق مناسب شما نمی باشد و توصیه می شود با شماره 09123573940 ( مدیریت ) مشاوره نمائید.

ارتباط با بورس کوین و لینک های مفید

مدیریت / واتس اپ 09123573940 پشتیبانی بورس کوین @BursCoin_admin
 کانال شخصی @mahmoodshokraneh ایمیل سایت  info@burscoin.com
کانال رسمی بورس کوین
https://t.me/burscoin سامانه پیامکی
SMS : 1000-77700-77700