بورس کوین
مرجع خبری، آموزشی و تحلیلی بازار رمزارز
Bitcoin
$70,140.51
-896.09
Ethereum
$3,737.57
+22.23
Litecoin
$86.72
-1.94
DigitalCash
$30.82
-0.17
Monero
$137.13
-3.56
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$31.23
-0.75
Dogecoin
$0.17
0

محتوای اشتراک طلایی

محتوای اشتراک طلایی

محتوای اشتراک طلایی برای معامله گران و نوسان گیران روزانه ( ساعتی تا یک روزه ) معاملات فیوچر ( با اهرم معاملاتی ) طراحی و ارائه می شود.

توضیح بسیار مهم

 محتوا و سیگنالهای اشتراک طلایی برای بازار فیوچر ( با اهرم معاملاتی ) و محتوا و سیگنالهای اشتراک سبز برای بازار اسپات است و این مهمترین تفاوت این دو اشتراک می باشد.

 معاملات فیوچر، معاملات پرریسک بوده و علاقمندان به این نوع معاملات علاوه بر داشتن تجربه در معامله گری، لازم است واجد حداقل اطلاعات و مهارتهایی در مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار و معامله گری باشند.

اگر چه معامله گران در انتخاب میزان اهرم معاملاتی در بازار فیوچر مختارند، اما با توجه به ویژگی و ریسک بالای معاملات فیوچر، در سیگنالهای ارائه شده در اشتراک طلایی پیشنهاد و توصیه های بسیار مهمی برای انتخاب میزان اهرم معاملاتی ارائه می شود که قویا تاکید می شود که به این توصیه ها توجه لازم را مبذول فرمائید. مهمترین شرط برای سود در بازار رمزارز، داشتن سرمایه حداقلی است، بنابراین حرص و طمع خود را مدیریت نمائید.

محتوای اشتراک طلایی با توجه به معاملات نوسانگیری روزانه شامل مجموعه اطلاعات، اخبار، آموزشهای کاربردی، تحلیلهای روزانه بازار ( شاخصهای مهم بازار، روانشناسی بازار … )، سیگنالهای روزانه، تکنیکهای معامله گری و نوسانگیری روزانه و توضیحات و راهنماییهای لازم می باشد. محتوا و جزئیات اشتراک طلایی عبارتند از :

 1. محتوای عمومی سایت
 2. آموزشهای کاربردی ( سطح مبانی-پیشرفته-حرفه ای )
 3. هر ماه یک تحلیل بنیادی از بیت کوین ( سی ام هرماه میلادی )
 4. هر ماه یک تحلیل بنیادی از بازار کرپتوکارنسی (سی ام هرماه میلادی )
 5. هر روز یک خلاصه تحلیل و سیگنال روزانه رمزر خریداری شده ( 30 بروزرسانی به تعداد سیگنالهای خریداری شده در ماه )
 6. هر هفته یک تحلیل جامع و سیگنال از الت کوین پرریسک ( سیگنال پروژه ای با یک بروزرسانی در هر هفته )
 7. پشتیبانی آنلاین ( 10 صبح الی 24 ) در طول دوره

سیگنالهای اشتراک طلایی

سیگنالهای اشتراک طلایی، شامل حداکثر 5 رمزارز به انتخاب خریدار از 50 رمزارز برتر لیست شده در سایت کوئین مارکت کپ می باشد. خریدار مختار است هر تعداد ( حداکثر تا 5 رمزارز برای معاملات فیوچر ) رمزاز را که تمایل دارد خریداری نماید. 

رمزارزهای اشتراک طلایی هر روز ساعت 9 صبح (بوقت تهران ) بروزرسانی می گردد. جزییات هر سیگنال و بروزرسانی های آن برای هر یک از معاملات لانگ Long و شورت Short عبارتست از :

 1. یک نمودار تکنیکال ساده و گویا با توضیحات کوتاه از وضعیت و معاملات رمزارز در 24 ساعت گذشته،
 2. تعیین اهداف حمایتی و مقاومتی روزانه قیمت ( برای معاملات لانگ و شورت )
 3. تعیین میزان اهرم معاملاتی ( برای معاملات لانگ و شورت )
 4. تعیین قیمت ورود و تکنیک خرید و حد ضرر ( برای معاملات لانگ و شورت )
 5. تعیین نسبت ریسک به سود ( برای معاملات لانگ و شورت )
 6. تعیین حد سود ( برای معاملات لانگ و شورت )
 7. تعیین محدوده های خروج در هنگام رسیدن به محدوده اهداف ذکر شده ( برای معاملات لانگ و شورت )
 8. سایر نکات و راهنمایی های لازم ( برای معاملات لانگ و شورت )

تعرفه خدمات اشتراک طلایی

هزینه کلیه خدمات بورس کوین فقط با رمزارز تتر ( TeTher ) قابل پرداخت می باشد. جهت تعیین هزینه خدمات درخواستی، ابتدا نوع اشتراک زمانی ( هفتگی، ماهانه، 3 ماهه ) را انتخاب، سپس تعداد رمزارزهای مورد نظر خود را انتخاب ( حداکثر 5 رمزارز ) نموده و هزینه آنرا مطابق جدول زیر به رمزارز تتر ( TeTher -TRC20 )، از طریق آدرس کیف پول درج شده در زیر واریز نمائید.

تعرفه اشتراک طلایی-بورس کوین
تعرفه اشتراک طلایی-بورس کوین                                                                        * قیمت به USDT می باشد.

لازم به توضیح است کارمزد ارسال هزینه خدمات در شبکه با خریدار است، لطفا هنگام واریز هزینه خدمات، کارمزد شبکه را بطور جداگانه لحاظ نمائید بنحوی که مبلغ هزینه خدمات ( طبق تعرفه بالا ) در کیف پول واریز گردد.

خرید اشتراک و نحوه پرداخت

هزینه خدمات انتخابی ( مطابق جدول بالا ) را به رمزارز تتر ( TeTher -TRC20 )، از طریق آدرس کیف پول زیر ( رمز و کد QR کیف پول بورس کوین ) واریز نمائید.

Use this QR code or address below

آدرس کیف پول بورسکوین-تتر
آدرس کیف پول بورسکوین-تتر

TMtNzjVxGmyM4PL8t6fBA1ocfMGc1fPPvR

جهت سهولت کار در صورت نصب یک نرم افزار معتبر اسکن QR code روی گوشی هوشمند خود ( حتما از گوگل پلی دانلود کنیددوربین گوشی را روی QR code تصویر بالا قرار داده، لینک واریزی به کیف پول بورس کوین را روی گوشی خود دریافت و با کلیک روی آن، هزینه خدمات انتخابی را پرداخت نمائید.

پس از واریز ضروریست اطلاعات واریزی زیر ( ضروری ) را به واتس آپ 09123573940 ( مدیریت بورس کوین ) و یا پشتیبانی تلگرام بورس کوین ( @burscoin_admin ) ارسال فرمائید. پس از دریافت هزینه خدمات ( نمایش در کیف پول ) و اطلاعات واریزی ( ضروری )، اطلاعات دسترسی به صفحه محتوای اشتراک طلایی، از همان طریق ارائه می گردد. ( معمولا و در شرایط عادی شبکه، پروسه خرید و ارسال و نمایش رمزارز در کیف پول دریافت کننده حدود یک ساعت طول می کشد. )

اطلاعات واریزی

 1. نام و نام خانوادگی
 2. نام کاربری ثبت نام در سایت بورس کوین ( اینجا )
 3. تصویر هش تراکنش ( TxID )-سند واریزی و شناسایی خریدار
 4. مبلغ واریزی به تتر ( TeTher )
 5. نام بسته درخواستی ( هفتگی ، ماهانه ، 3 ماهه )
 6. نام رمزارز خریداری شده به فارسی و به اختصار لاتین مثال: بیت کوین BTC، اتریوم ETH، کاردانو ADA و … ( ملاک رمزارز درخواستی، نام اختصاری آن که در سایت کوئین مارکت کپ و در جلوی نام هر رمزارز درج شده است، خواهد بود )

 هش تراکنش یا TXID چیست؟

هش تراکنش یا TXID ( آیدی یا شناسه تراکنش یا Transaction ID)، در واقع همان کد رهگیری است که برای تراکنش‌هایی که بر بستر بلاک‌چین انجام می‌گیرد، صادر می‌شود. هش تراکنش یک عبارت متشکل از رشته‌ای از اعداد و حروف انگلیسی است ( نمونه : a10d5fbf5d48d75d0e9b55d416d02fc83cf3 ) و هر تراکنش در بلاک چین را از دیگری متمایز می‌سازد. هش تراکنش به زبان ساده همان رسید و شماره پیگیری است که بانک بعد از کارت به کارت کردن پول برای دیگران، به واریز کننده ارائه می‌کند و سند واریزی می باشد.

شروط خرید ، توافقات و سلب مسئولیت

 1. کلیه محتوای سایت بورس کوین دیدگاه، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهد آور است. تحلیلها و سیگنالها ، صرفا پیشنهاد درمحدوده احتمالات و در حوزه ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) و برای افراد خارج از کشور ارائه می شود.
 1. . بورس کوین هیچ گونه نقش و مسئولیت و توصیه ایی در نقل و انتقال وجه رایج، ارز، رمزارز، دخالت در معاملات افراد، اطمینان از روند بازار، سود یا زیان احتمالی و یا میزان سرمایه شما ندارد.
 2.  با توجه به ساختار بلاک چین، کیف پول و شبکه انتقال، مسئولیت ارسال درست و کامل هزینه خدمات به آدرس کیف پول بورس کوین در شبکه انتقال ( TeTher -TRC20 ) با خریدار می باشد.
 3.  با توجه به ساختار بلاکچین و کیف پول، نوع بازار جهانی رمزارز و خدمات ارائه شده، پس از خرید، عودت مبلغ خرید تحت هیچ شرایط امکان پذیر نخواهد بود.
 4. دسترسی به صفحه خدمات خریداری شده پس از دریافت کامل هزینه خدمات ( نمایش در کیف پول بورس کوین ) و دریافت اطلاعات واریزی و راستی آزمایی با مشخصات ذکر شده، امکان پذیر می باشد. لطفا هر گونه اشکال احتمالی و یا ابهام در واریز را با شماره مدیریت 09123573940 در طول هفته از ساعت  8 صبح الی 24 مطرح نمائید. همچنین لطفا پس از واریزی در سایت ثبت نام ( اینجا ) نمائید تا امکان ارائه دسترسی فراهم آید.
 5. جهت رضایت و همراهی با مشتریان گرامی در طول مدت اعتبار اشتراک خریداری شده برای یکبار درخواست توقف موقت خدمات و موکول به آینده ( تا پایان سال جاری شمسی ) پذیرفته می شود ( اطلاع رسانی فقط از طریق ارسال پیام در واتس آپ تا قبل از ساعت 17 به وقت تهران -درخواست های بعد از ساعت 17 به روز بعد موکو می شود.)
 6. بازار رمزارز بازار پرریسک و تخصصی است. برای ورود و برخوداری از این بازار، ضروریست سرمایه گذار واجد پیش زمینه و حداقل اطلاعات مکفی در حوزه  و صنعت بلاکچین، ارزهای دیجیتال، شبکه انتقال، صرافی های آنلاین، انتخاب و تهیه و کار با کیف پول، رمز و بازایابی رمز دارایی و نکات فنی و امنیتی کلیه موارد مذکور، معاملات و پلتفرم معاملاتی صرافی مورد نظر، شناخت بازاهای اسپات و فیوچر،مفاهیم حد ضرر و سود …  باشد. توصیه اکید داریم قبل از ورود به سرمایه گذاری و معاملات بازار رمزارز به هر نحو ممکن اطلاعات و آموزشهای لازم و مکفی را دریافت دارید، شما پیش از خرید اشتراک و واریز هزینه خدمات، به طور کامل می پذیرید که ” با بازار رمز ارز، ریسک های مرتبط و معاملات و مفاهیم آن آشنایی مکفی دارید و نسبت به ریسک ها، خطاها و نوسانات این بازار آگاهی لازم را دارید “ بورس کوین هیچگونه مسئولیتی در قبال موارد ذکر شده و مرتبط نخواهد داشت.
 1. در بازارهای مالی، بویژه بازار رمزارز عدم قطعیت یک اصل قطعی است. بازار رمزارز غیر قابل پیش بینی و بازاری پر ریسک است و موفقیت در آن به عوامل زیادی بستگی دارد. با وجودیکه محتوای تحلیلها و توصیه ها ( با لحاظ احتمال خطای انسانی و محدودیت در بظاعت فردی ) با دقت زیادی تهیه می شود، اما جنبه غیر قابل پیشبنی بودن بازار و تعدد و تنوع عوامل رشد و یا ریزش آن هر گونه پیش بینی دقیق و اطمینان و قطعیت را غیر ممکن می نماید. بنابراین بورسیران هیچگونه ادعای قطعی، مسئولیت و تعهدی برای روند بازار، سوددهی و یا به تارگت رسیدن پیشنهادات و توصیه های ارائه شده ندارد. در بازار سرمایه، بویژه رمزارز شما مسئول هر گونه اقدامات خود می باشید.

سرمایه گذاری بلند مدت ( هولد) و علاقمندان سبد پورتفوی

اگر قصد دارید در بازار رمزارز سرمایه گذاری میانمدت و یا بلندمدت ( هولدر ) نمائید و یا قصد تشکیل سبد پورتفوی رمزارز دارید، محتوا و تحلیل های فوق مناسب شما نمی باشد و توصیه می شود با شماره 09123573940 ( مدیریت ) مشورت نمائید.